اخبار
دوشنبه 9 بهمن 1402

در نمایشگاه توانمندی‌های تولید داخل رقم خورد؛ تشریح آخرین دستاوردهای وزارت صمت برای مقام معظم رهبری

وزیر صنعت، معدن و تجارت، آخرین دستاوردهای وزارت صمت را در بازدید مقام معظم رهبری از نمایشگاه توانمندی‌های تولید داخل تشریح کرد.
به گزارش روابط عمومی صندوق ضمانت صادرات ایران به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت صمت، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز دوشنبه، نهم بهمن‌ماه از نمایشگاه توانمندی‌های به مقام معظم رهبری بازدید به عمل آوردند.
در این نمایشگاه که با شعار زنجیره تولید و دانش‌بنیان‌ها برگزار شده، تولیدات داخلی کشور، با محوریت شرکت‌های دانش‌بنیان و زنجیره تامین تولید در ۴۰ غرفه در محل حسینیه امام خمینی (ره) برپا شد است.
عباس علی آبادی در بازدید حضرت آیت‌الله خامنه‌ای از نمایشگاه توانمندی‌های تولید ایرانی ضمن ارائه عملکرد وزارت صمت در دولت سیزدهم، گزارشی در خصوص شرکت‌های حوزه معدن و صنایع معدنی، خودروی برقی، موتور برقی، توسعه بازار محصولات دانش‌بنیان، رشد صادرات و توسعه فناوری به کمک شرکت‌های دانش‌بنیان به مقام معظم رهبری ارائه کرد.
توانمندی‌های شرکت‌های دانش‌بنیان در طراحی و ساخت خودرو برقی، کاتالیست‌های معدن یکی از بخش‌های مهم این نمایشگاه بود. شرکت‌های دانش‌بنیان فعال در حوزه معدن و صنایع معدنی نیز آخرین دستاوردها و توانمندی‌های خود را در این نمایشگاه عرضه کردند.
 
کلمات کلیدی
دستاورد
نمایشگاه توانمندی‌های تولید داخل
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
نسخه قابل چاپ
این صندوق به پشتوانه حمایتهای مالی دولت، علاوه بر پوشش ریسکهای سیاسی و تجاری صادرات، با صدور انواع ضمانتنامه اعتباری، به تامین منابع مالی مورد نیاز صادرکنندگان نیز کمک می نماید.
صندوق ضمانت صادرات ایران حامی صادر کنندگان محترم از تمامی نقاط ایران