اخبار
يكشنبه 5 آذر 1402

روحیه بسیجی در همه عرصه ها مایه پیشرفت و توسعه است

سیدامیر برهانی نائینی رئیس هیات مدیره و مدیر عامل صندوق ضمانت صادرات ایران با تاکید بر اهمیت روحیه بسیجی، خواهان مشارکت وکمک بیشتر بسیجیان در عرصه گسترش خدمات صندوق گردید.
به گزارش روابط عمومی صندوق ضمانت صادرات ایران، سیدامیر برهانی نائینی رئیس هیات مدیره و مدیر عامل صندوق ضمانت صادرات ایران در نشست صمیمی با شورای بسیج پایگاه  مقاومت بسیج این صندوق که به مناسبت هفته بسیج برگزار گردید با ابراز خرسندی از حضور در این جلسه و قدردانی از اعضای این شورا به جهت تلاش صادقانه در گسترش فرهنک بسیج و ایثار، خواستار حضور بیشتر همکاران در پایگاه بسیج شد. وی ابراز امیدواری نمود که با حضور بیشتر بسیجیان درعرصه های مختلف اجرایی،  شاهد موفقیتهای بیشتر در دستیابی به اهداف عالیه صندوق باشیم. درابتدا آقای سید مهدی یوسفی نژاد فرمانده پایگاه بسیج صندوق ضمانت صادرات ایران، گزارشی از عملکرد این پایگاه ارائه  نمود . درپایان مدیر عامل صندوق از چند تن از بسیجیان نمونه با اهداء لوح، تقدیر بعمل آورد.
 
کلمات کلیدی
صندوق ضمانت صادرات ایران
هفته بسیج
تقدیر
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
نسخه قابل چاپ
این صندوق به پشتوانه حمایتهای مالی دولت، علاوه بر پوشش ریسکهای سیاسی و تجاری صادرات، با صدور انواع ضمانتنامه اعتباری، به تامین منابع مالی مورد نیاز صادرکنندگان نیز کمک می نماید.
صندوق ضمانت صادرات ایران حامی صادر کنندگان محترم از تمامی نقاط ایران